Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge to najlepsze i najnowsze urządzenia z Androidem. niektóre publiczne brak Gniazda Kart Micro Sd i nieusuwalnej baterii problem polega na tym, że telefon nie działa już na najnowszej wersji Androida w Google.

Najnowsza Wersja, Android 6. 0 Marshmallow został wydany 3 miesiące temu dla Nexusa, a Samsung nie był szybki, aby go zaakceptować. tym razem Android 6. 0 i różne wersje beta Samsunga na zawoalowanych mocno zaktualizowanych wersjach Androida dla dwóch telefonów komórkowych.

Samsung ogłosił, że Galaxy S6 otrzyma aktualizację Androida od 15 lutego, a wkrótce pojawią się inne urządzenia z Androidem. Firma twierdzi, że w prezentowanym czasie będzie to Galaxy Note 5 i S6 Edge + z części nadchodzącej fali Wydania Marshmallow. samsung Galaxy S6 i S6 edge mają konstrukcję sprzętową, taką samą tylko kilka drobnych różnic sprzętowych w obu. wewnętrzna konstrukcja jest również taka sama, procesor, czujnik kamery, rozmiar baterii i pamięć RAM.

HTC UK wprowadza także aktualizację Marshmallow, aby odblokować jedno urządzenie m9, zostanie wdrożone za pomocą select carrier, w USA. firma stojąca za Google Nexus 5x ogłosiła w październiku 2015 r., że zaczyna się rozwijać z marshmallow.

 

Najnowsza Wersja Androida 6. 0 have obejmują aktualizację Marshmallow, z Galaxy S6 Edge otrzymuj ulepszony ekran i nowe funkcje edge screen.

Możesz zobaczyć na tym obrazie scrren, Samsung Galaxy S6 edge mają większy rozmiar i ekran, który jest większy niż zawartość aplikacji. Rozdzielczość użytkowników Galaxy S6 edge ma dostosowanie w dziewięciu panelach, w tym w panelach edge i aplikacji. Nowy panel Edge ma szerokość do 550px, co zapewnia szybkie informacje i szybki dostęp do menu i aplikacji.

Firma ogłosiła również, że współpracuje z różnymi innymi firmami, aby wzmocnić funkcjonalność Edge screen, Finance, Yahoo, Yahoo news, Yahoo sports i wielu innych, które zostały już zaktualizowane. jego prawdopodobnie niektóre cechy nadchodzącego modelu Galaxy S7 edge. działają również na Androidzie 6. 0 Marshmallow po wyjęciu z pudełka.