Lenovo Idea Pad 310 15 idealnie nadaje się do prostych zadań, czytania i studiowania różnych materiałów, pracy w programach biurowych. Wygląda świetnie i ma dobre parametry techniczne, zarówno w tak przystępnej cenie. Sam skład jest bardzo obszerny i zawiera wiele gadżetów o bardzo różnych cechach. Poniżej przyjrzymy się bliżej modelowi 310-15, który jest przeciętnym urządzeniem pod względem wydajności i ceny, ale pozwala uzyskać ogólne pojęcie o całej linii.

Design.

Jeśli chodzi o wygląd laptopa lenovo Idea Pad 310 15, wygląda bardzo niezapomniany. Dostępny Gadżet w Kolorze Fioletowym, czarnym, czerwonym, srebrnym i białym. Ze standardowym wyświetlaczem 15. 6 cali, waży 2. 2 kg, a wymiary to 379x260x22. Wszystko odbywa się bardzo starannie, stylowo i zwięźle. Na pierwszy rzut oka powstaje poczucie niezawodności i jakości. Jeśli spojrzysz na lewą stronę obudowy, możesz znaleźć Porty VGA i HDMI, Ethernet, gniazdo kart SD. Po prawej stronie znajdują się 2 porty USB. W dolnej części obudowy znajdują się głośniki stereo DolbyAudio. W tym modelu są bardzo dźwięczne i przy dużej głośności jakość dźwięku pozostaje na wysokim poziomie. Całe ciało jest plastikowe, łatwo się brudzi i lekko wygina. Po otwarciu widać, że pokrywa obok klawiatury jest stylizowana na metal.

Klawiatura i touchpad.

Laptop lenovo Idea Pad 310 15 otwiera się wygodnie i łatwo, bez większego wysiłku. Podnosząc pokrywę, widzimy pełną klawiaturę standardowej wersji, Touchpad, kilka naklejek z charakterystyką urządzenia, przycisk zasilania. Na pierwszy rzut oka klawiatura nie ugięła się, klawisze działają cicho i płynnie. Jeśli chodzi o Touchpad, odczucia są dwojakie.

Dotykanie palców w jego obszarze jest miłe, czujesz dobrą dokładność i wydajność, a posiadanie sterowników elansmart-Pad pozwala na obsługę wielu gestów. Ale jest negatywne wrażenie podczas pracy z przyciskami touchpada, chociaż są one naciskane cicho i prosto, ale często reagują tylko po naciśnięciu na krawędziach.

Wyświetlacz.

Monitor prezentowanego gadżetu jest błyszczący, o przekątnej 15 cali. 6 cali. W maksymalnym wyposażeniu Notebook Lenovo Idea Pad 310 15 jest wyposażony w obsługę Full HD, która odpowiada 1920 × 1080. Warto zauważyć, że w konfiguracji z ekranem HD odwzorowanie kolorów pozostawia wiele do życzenia. W świetle słonecznym, obraz jest słabe i wyblakłe, ponadto, jeśli ustawić podświetlenie na 80-85%, poczujesz zmęczenie oczu. Producent twierdzi, że dostępna jest powłoka antyrefleksyjna.

Zapełnienie.

Jeśli chodzi o nadzienie, wszystko zależy od wersji urządzenia. Laptopy Lenovo IdeaPad 310 15 są produkowane z procesorami Intel 6. generacji. Maksymalna konfiguracja wykorzystuje Core i7. Nie jest zły i 4-rdzeniowy procesor Intel Core i3-6006U z częstotliwością do 2 GHz. Jest dość jasny i zapewnia dobrą wydajność. Karta graficzna może być reprezentowana przez zintegrowaną kartę graficzną Intel lub NVIDIA GeForce. W najnowszej wersji użytkownik może wybrać między 920MX lub 920M z 2 gigabajtami. Jeśli chodzi o pamięć RAM, standardowe gniazdo to gniazdo 4 GB.

Na dyskach też wszystko jest opcjonalne. Laptop Lenovo IdeaPad 310 15 może mieć dysk twardy o pojemności 1 TB lub dysk SSD o pojemności do 256 GB. Dostępna jest również wersja Dysku 128 GB z dyskiem twardym o pojemności 500 GB.

Multimedialny.

Kamera internetowa w laptopie Lenovo Ideapad 310 15 może być na 0. 3 MP lub 1 MP, jednak w każdym przypadku jest wyposażony w mikrofon. Program do przetwarzania obrazu Lenovo Photo Master 2 będzie interesujący dla użytkowników. 0. Jeśli chodzi o możliwości audio, urządzenie ma wbudowane 2 głośniki stereo z obsługą Dolby Audio.

Autonomia.

Bateria w tym urządzeniu jest dwuelementowa o pojemności od 30 do 39 WH w różnych konfiguracjach. Ta objętość jest wystarczająca do pełnej pracy w trybie intensywnej pracy lub odtwarzania wideo przez sześć godzin. To bardzo dobry wskaźnik.